Як зробити довгу подорож поїздом більш комфортною? 

Як зробити довгу подорож поїздом більш комфортною? 

Опубліковано: 2024/05/21
Категорія:

Подорожі залізницею приємні та захоплюючі самі по собі, проте у випадку довгих маршрутів, мандрівникам доводиться радити собі з деякими викликами.

Якщо на вас очікує довга подорож поїздом, наприклад, з Польщі до іншої європейської країни, то вона може бути досить нудною та важкою, адже у європейських поїздах дуже рідко є спальні вагони і пасажирам доводиться сидіти, навіть по 10 годин. Однак, якщо ви добре підготуєтесь, то зможете отримати приємні враження від довгої подорожі потягом.

Якщо ви збираєтеся вирушити в далеку подорож, переконайтеся, що одягаєте зручний одяг, у якому ви відчуваєте себе вільно та розслаблено. Не віддавайте перевагу тісним і сильно приталеним нарядам. Замість вузьких джинсів краще вибрати вільні спортивні штани. Коли ви збираєтесь у далеку подорож, в першу чергу надайте перевагу зручному вбранню, яке можна легко зняти, наприклад, поверх футболки одягніть кофту на застібці, а зверху можна вдягти куртку. Таким чином, якщо у дорозі буде дуже тепло, ви зможете позбутися зайвих шарів одягу.

Як провести час у поїзді з користю

Продумайте, що найбільше приносить вам задоволення в моменти, коли пейзажі за вікном вас не дивують, а зайнятись чимось потрібно. Довгі подорожі потягом, беззаперечно, важкі, але ви можете полегшити їх за допомогою кількох простих методів:

1. Подивіться фільм або серіал

Перегляд серіалів і фільмів: збережіть в Netflix ті фільми, які ви давно хотіли переглянути, проте весь час не було часу. Це дуже зручний варіант, адже навіть якщо у дорозі не буде доступу до Інтернету, ви зможете переглянути завчасно збережені фільми.

2. Послухайте музику або подкаст

Знайдіть новий плейлист і збережіть його, щоб поїздка була особливою і асоціювалась з новими піснями. Також можна зберегти цікавий подкаст про бізнес, подорожі, історію — про те, що буде цікаво послухати саме вам і, таким чином, ви будете поглинати нову інформацію, подорожуючи. Сюди ж можна додати аудіокнигу, якщо такий варіант “читання” вам підходить.

3. Діджитал детокс або наведіть порядок у галереї смартфону

Зробіть те, що зазвичай відкладає більшість людей: очистіть галерею смартфону від зайвих світлин. По-перше, для цього не потрібний Інтернет, а по-друге, ви зробите дуже корисну справу, звільняючи памʼять смартфону перед новою подорожжю. Таким чином вам точно не забракне памʼяті на смартфоні десь посеред подорожі, у момент, коли ви будете робити селфі на тлі Ейфелевої Вежі.

4. Вивчіть нову мову

Перед поїздкою встановіть мобільний застосунок для вивчення іноземної мови на свій смартфон і у дорозі зможете вивчити декілька фраз місцевої мови.

5. Закінчіть робочі задачі

Приділіть час роботі, якщо вам не вдалось закінчити усе, що планували перед відпусткою:

  • відпишіть на всі повідомлення, на які у вас не було часу відповісти
  • упорядкуйте свою електронну скриньку та видаліть небажані підписки.

6. Книги 

Мабуть, найбанальніший варіант, проте завжди безпрограшний, адже вам не потрібні ні доступ до Інтернету, ні доступ до зарядки, а емоції, отримані від читання улюбленої книги — безцінні.

Важливі моменти при плануванні подорожі поїздом

Пам’ятайте, щоб у момент бронювання залізничного квитка уточнити чи є розетки у вагоні. Перевірте наявність сидячих місць на мапі вагону. Ніколи не забувайте взяти портативний повербанк і зарядний пристрій, щоб ви могли користуватися своїми електронними пристроями під час подорожі.

Під час тривалих подорожей намагайтеся не брати з собою важкий і великий багаж. Якщо ви везете багато багажу, продумайте щоб у вас під рукою було тільки найнеобхідніше, а всі інші речі знаходитимуться у валізі або сумці. Оскільки ручний багаж також може зайняти місце на вашому сидінні, у випадку великої завантаженості вагону, а це створить вам дискомфорт під час подорожі.

Подорож поїздом вночі

На деяких маршрутах доведеться провести усю ніч у поїзді.  Памʼятайте взяти маску для очей та беруші. Очевидно, що освітлення у вагоні вночі тьмяне, проте інші зовнішні джерела світла або світло від екрану телефонів інших пасажирів можуть зашкодити вашому сну. Крім того, беруші найкраще сприяють гарному сну протягом всієї ночі, блокуючи непотрібний шум навколо.

Сподіваємося, запропоновані вище поради допоможуть вам отримати задоволення під час тривалої подорожі потягом.

Пошук сполучення